„Z miłości do Joey” – film na nowy sezon – 18.09

Kino Mundek zaprasza na premierowy seans! Mamy dla Was niezwykły dokument, pięknie nakręcony, żywy i barwny portret rodziny zmagającej się ze śmiertelną chorobą żony i matki – prawdziwa historia, która na zawsze zostanie w pamięci każdego widza.

 

Joey i Rory to jeden z najpopularniejszych duetów country i muzyki chrześcijańskiej w Stanach Zjednoczonych, prywatnie – szczęśliwe małżeństwo. Życiową sielankę przerywa wiadomość o śmiertelnej chorobie. Myliłby się jednak ten, kto uznałby, że w tym miejscu opowieści zaczyna się dramat i czekają nas już tylko łzy rozpaczy…

 

„Z miłości do Joey” to historia przepełniona nadzieją, wzruszeniem, radością, a nade wszystko dotykająca intymnej relacji z Bogiem w szczególnym momencie doczesnych zmagań człowieka. Widz zostaje wciągnięty w podróż życia głównych bohaterów, odkrywając, czym naprawdę jest miłość, szczęście, przebaczenie, zdolność do poświęcenia siebie, co naprawdę jest ważne oraz co się stanie, gdy pozwolimy Bogu prowadzić nasz dom. Co więcej, ten przepełniony pogodą ducha film stawia szereg istotnych pytań, które przez wiele godzin, a może i dni po seansie będą świdrować nasz umysł, naszą duszę, rozszerzając coraz bardziej pole naszego widzenia. Na koniec zostaniemy z uczuciem przeżycia wielkiej, emocjonalnej przygody… Powiedzieć, że ten film trzeba koniecznie zobaczyć, to mało. Ten film trzeba koniecznie przeżyć.

Projekcja odbędzie się w Multikinie Ursynów WYJĄTKOWO w ŚRODĘ – 18 wrzesień godzina 19:30. Adres: al KEN 60 – stacja metra Imielin. Film w wersji z lektorem, czas trwania 90 minut.

Bilety dostępne w zakrystii kościoła parafii bł Edmunda Bojanowskiego (ul Kokosowa 12), w kilku ursynowskich parafiach oraz w dniu projekcji przed seansem.

Kino Mundek i Rycerze Kolumba

Vivat Jezus! Ave Maria!