Kino Mundek – „Tajemnice o.Pio” – 10.12 g.19:30 drugi pokaz

Rycerze Kolumba oraz Kino Mundek zapraszają na drugi pokaz dokumentalnego filmu pt: „Tajemnice ojca Pio”,  

Tajemnica Ojca Pio to udana próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz bardzo trudnej drogi, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła. Twórcy zadbali o niepublikowane dotąd materiały: zeznania świadków życia świętego, jego duchowych dzieci, osób, które doświadczyły nawrócenia i uzdrowienia, oraz zdjęcia, nagrania i wypowiedzi współbraci z San Giovanni Rotondo. Film bez ogródek ujawnia, jak niewyobrażalnemu ogromowi prób został poddany skromny zakonnik z Pietrelciny: oszczerstwa i poddawanie w wątpliwość stygmatów, podsłuchy zakładane nawet w konfesjonale, posądzanie o intymne kontakty z kobietami, kary i prześladowania także ze strony osób związanych z Kościołem. Niezwykłe emocje towarzyszą widzowi, gdy śledzi on autentyczne nagrania Ojca Pio i słyszy jego charakterystyczny, jakby niepasujący do wizerunku głos. Całości dopełnia sprawiający ogromne wrażenie ekskluzywny materiał dokumentujący niedawną ekshumację ciała św. Ojca Pio.

Stygmatyk z Pietrelciny to nie tylko surowy zakonnik. Film odkrywa go dla wiernych jako osobę pełną radości, poczucia humoru, a nade wszystko wypełnioną miłością do Boga i ludzi. Tajemnica Ojca Pio pozwala widzowi autentycznie „dotknąć” świętości, co stanowi ogromny atut filmu.

Multikino Ursynów,  WTOREK – 10 grudnia, godzina 19:30.

Adres: al KEN 60 – stacja metra Imielin. Film bez bloku reklamowego, czas trwania 1 godzina i 20 minut.

Bilety dostępne w zakrystii kościoła parafii bł Edmunda Bojanowskiego (ul Kokosowa 12), w kilku ursynowskich parafiach oraz w dniu projekcji przed seansem.

Kino Mundek i Rycerze Kolumba

Vivat Jezus! Ave Maria!