Kino Mundek – film „Wolni – Podróż do wnętrza” – dodatkowe pokazy

Zaproszenie na projekcję filmu:

„Wolni – Podróż do wnętrza”

Hiszpania, rok produkcji 2023, reżyseria: Santos Blonco, muzyka: Oscar M. Leanizbarrutia. Kategoria wiekowa: 12+ (czas trwania: 1 godz. 48 min).

 

Drodzy widzowie, mamy dobrą wiadomość o kilku kolejnych projekcjach filmu WOLNI-PODRÓŻ DO WNĘTRZA w Kino Mundek na Ursynowie. Film pokazaliśmy 11 czerwca dla około 200 widzów – to miał być ostatni seans Mundka w Multikinie Ursynów ale po obejrzeniu tego filmu wiedzieliśmy, że przed wakacjami musimy go pokazać jeszcze co najmniej raz! Pokażemy go trzy razy!

 

1 – pokaz w zwykłym Mundkowym rozkładzie czyli wtorek godzina 19:30 – dnia 25 czerwca.

2 – tych którzy nigdy lub prawie nigdy nie mogli przychodzić do nas w Mundkowe wtorki – zapraszamy na seans w czwartek, 27 czerwca o godzinie 19:30

3 – tych którzy chcieliby choć raz pójść do Mundka na film w weekend – zapraszamy na pokaz w sobotę, 29 czerwca o godzinie 16:00

 

We wtorek 25 czerwca sprzedaż biletów (po 16 zł) tak jak zwykle u Rycerzy Kolumba przed seansem.

W czwartek 27 i w sobotę 29 czerwca – bilety (również po 16 zł) w regularnych kasach Multikina Ursynów – UWAGA na hasło KINO MUNDEK. Jeśli nie podacie tego hasła to bilet będzie kosztował Was więcej – tyle co bilet na każdy inny film w repertuarze Multikina.

Jeśli nie widzieliście tego filmu to koniecznie wybierzcie sobie jeden z podanych wyżej terminów. WARTO. Warto też zaprosić bliskich i znajomych.

Zwiastun filmu: https://bilety.rafaelfilm.pl/zwiastun

 

 

Klimatyczny, wyciszający i dający wytchnienie… Odsłaniający kulisy życia kontemplacyjnego hit z hiszpańskich kin już na polskich ekranach!

Co sprawia, że w XXI wieku tysiące kobiet i mężczyzn postanawia porzucić kolorowy, pełen wygód świat i na całe życie zamknąć się w surowych murach klasztoru? Czy to jedynie poświęcenie w imię bezgranicznej miłości do Boga lub ucieczka przed problemami świata? A może potrzeba spokoju i harmonii, której nie daje skomplikowana rzeczywistość? W czym dla mnicha lepsza jest kontemplacja od życia rodzinnego i kariery zawodowej?

„Wolni. Podróż do wnętrza” to zaproszenie do doświadczenia pięknego, kojącego przeżycia i zastanowienia się nad tym, jak odszukać siebie. To sielskie obrazy przyrody, codziennej pracy, szukania sensu oraz prawdziwej radości i wolności.

Twórcy filmu, dzięki szczególnym okolicznościom, wyjątkowo otrzymali dostęp do dwunastu zamkniętych na co dzień klasztorów. Żaden dokumentalista wcześniej nie miał możliwości tak blisko i dogłębnie przyjrzeć się kontemplacyjnemu życiu mniszek i mnichów i wysłuchać tak szczerych świadectw ich życia. To spotkanie świata powołanych ze światem tęskniącym za Bogiem. Film zabiera widza w hipnotyzującą podróż do enklaw ciszy i modlitwy, ale nade wszystko w podróż do wnętrza ludzkiej duszy. Ile refleksji nad własnym życiem wzbudzi przyjrzenie się tym, którzy żyją zupełnie inaczej? Odpowiedź z pewnością zaskoczy…

 

Rezerwacje i pytania pod numerem telefonu 696061080 oraz mailem kino.mundek@bojanowski.org